Září 2011

Konec

25. září 2011 v 21:16
Konec konec konec... muselo to přijít.. jinak už to tu nemám ráda.. nelíbí se mi tu.. ty články.. to prostředí.. na nové adrese je to fajn

Pokud bude chtít někdo adresu ikdyž pochybuji...napiště do komentářů..:))
S láskou Timide..:))

Tajemství

23. září 2011 v 18:56
Každý má své tajemství.Všichni. Vlastně jsem se chtěla byvit o filmu Tajmeství. Kdo ho neviděl,tak udělal chybu.
Je to vlastně dokument o Tajemství. Všem ho vřele doporučuji.Změnil mi život. Né spoustu, ale z části ano. Bude to tvat dýl než 2 týdny nebo tak ,ale věřím tomu. Snažím se pochopit své myšlení, své touhy,požadavky.Taky jsem vděčná vlastně zavšechno. Vstanu ajsem vděčná ,že je ráno.Že jsem měla kde spát a za všechno děkuji. Je mi hned líp.
Víte všechno je to o vaší mysli.To co chcete se splní. |Jen na to musíte furt myslet a otevřít se tomu,nebo si to namalovat a vesmír vám to splní at je to cokoliv.
Někdy si řeknete ale ne, mě se to nesplnilo.Ale cokdyž to pro vás nebylo to správné? dejte tomu čas, na všechno dojde. Každý má naštěstístejný nárok jako každý jiný.
A je to tak. Možná mi nebute věřit, ale já bych nelhala. Pomuže to. Všechno je to jenom v naší hlavě a vždy bylo a bude!!!

Všechno se změnilo.Všechny články musím smazat.. Musíml. je to nový začátek o tom klukovi o kterém jsem psala už nikdy psátnechci. Neexistuje pro me.. Toť vše.
Mejte se a film vřele doporučuji.

Všechno chce čas

21. září 2011 v 15:03 Spoušť písmenek
Všechno chce čas... no jo chce.. když jsem si četla poslední článek.... málem jsem umřela smíchy... :D je to tak vtipne si to cist... Musim se smat sama sobe co vše jsem psala co jsem před rokem? nebo jak jeto dávno psala? mám pocit že uplynulo alespon 5 let ... a ne jen tak krátká doba..
Je to směšné.Moc směšné.A hlavně všechno jeto ted už uplně jinak.. a to jena tom to nejlepší? asi jo.
jinak tohle jsem musela napsat.. kdo ví? třeba sem budu chodit zase jako dřiv ...