Trapně úžasný víkend

17. dubna 2011 v 16:32 | Timide* |  Spoušť písmenek
By,the,beach,coupling,kisses,silhouette-6c165fc1aa097b701e033383de6a263b_h_largeTrapně úžasný víkend.Na ten budu zase dlouho vzpomínat. A taky si budu říkat že se jen tak nezopakuje.Klasika.Víte vždy si vás osud najde sám ,ale někdy je lepší ho trochu popopstčit.
Ani nevím čím začít? tím ,že jsem se včera docela slušně opila? a čekala že s T. budu aspoň mluvit a budu se mu moct podívat do těch jeho očí? No vlastně jo mluvili sjme spolu bez nějakého přetváření .Bavili jsme se o sra*kách.Například jsme mu říkala že si chci pak otevřít svou restauraci ,kde si budu i vařit.jeho odpověď byla docela překvapující:
Jestli stebou nebudu souložit každý den na kuchyňské lince v tvojí restauraci tak si tam nedám ani dortík a ani kávu.

Co jsem mu měla asi tak říct?Jasně že budeme? to asi těžko.Pokrčila jsem rameny a rači si v klidu doukouřila cigárko.Čas plynul já byla čím dál víc opilá. A pak jsem se zarazila kde je T.? mm asi zase sbalil nějakou holku a někde si s ní užívá. Nakonec jsem se dozvěděla že jeli pryč do 5km vzdáleného města. Aha super zase se tam zdýmí a nebo ožere jako pr*se a je po všem.Moje nejlepší kámoška to ,ale vyřešila vzala mi mobil a zavolala mu. Já popadla flašu vína a utíkala za ní.Prej je za pul hodiny dojedde.Říkám ok ve 2 je tu to mám ještě hodinu abch s ním byla.Nebo se o to aspoň pokusila.Vlastně hodně se přemáhat aby si mě vůbec ještě po našem mini rozhovoru všiml.

V pohodě málem jsem kámošku zabila. Za to že mu vubec volala a pak taky za muj milovaný kredit.Ale díky bohu nevypadala jako dohazovačka protože ona se s T. Hodne baví a taky její přítel se s T.hodně baví takže v klidu. S kámoškou jsme si šli sednou na lavečku.Popíjeli jsme vínečko a bavili se o klucích. Ona kluka má a je fajn že jsou to oba moji nejlepší kamarádi.Ale to je jedno bavili jsme se a já zase jsem se do toho dostala.Sakra .němeli jsem se s ní o tom bavit.O tom že ho mám ráda děsně dlouho už asi tak 3 roky.Jenže to nikdy nevyjde.Proč? asi mě nechce a nebo chce ,ale jen zakalíme . No a tak jsme se bavili furt dál a dál a pak ... Jsme šli pryč , ke clubu. A tam byl T. mmm.. naše pohledy se střetávali čím dál víc.Četla jsem v jeho očí ,že dneska něco bude. A on v mých určitě taky. Zanedlouho jsme už byli na clubu a já jsem si parádně zatančila na mé nejoblíbenější Blink 182.♥
a nějak jsem si ho nevšímala.No ale pak.Mojí kámošce už bylo vážně děsně zle a někam se ztratila.Valila jsem ven a volala jsem jí.Našla jsem jí a šla za ní.Bylo jí vážně hrozně.Po příchodu na club jsem se ho zeptala : tak co dneska mě pujdeš doprovodit domů? a on že jo. říkám dobře .. okolo pul 3 jsme se odebraliVe 3 jsem měla být doma.ještě že ta cesta normálně trvá 10 min.Šli jsem ,ale všichni 4 : já a T. a kámoška a její kluk.
Kámoška si to silně nedávala a šli tak 100 aj víc metru az nama.. hned za zatáčkou se to ,ale posr*lo. a to nejvíc. stydím se za sebe.Začali jsme se líbat. Ale to já jsem nechtěla. ne nechtěla prostě Ne. snažím se na něj zapomenout a přitom ho tak děsně chci.o když uděláte jedno tak budete na sebe stejně nasraní a obráceně. a pak jsme zase šli počkali na ty 2 zamilovance za námi a trochu jsme kámošce mohli.. Nakonec šli před náma.Proč? protože my jsme se neustále zastavovali.Myslela jsem že se zblázním radostí ,ale přitom mě něco u sebe svíralo a říkalo ,že to není správné. Před naším jsme potkali ty 2 a rozločili jsme se s nimi .Sedli jsme si na lavky naproti našeho domu a já mu říkala že to není dobré co děláme. Nevím asi mě nevnímal. Protože jsme byli zase v sobě .Ježiši bylo to úžasné líbá totiš vážně skvěle.Vubec se mi nechtělo domů.Ikdyž jsme to měla jen 10m.Začali jsme se lehce dotýkat a každý si to umí představit. Nee k sexu nedošlo.A jsem ráda. za 1 jsme beztak neměli kondom a za 2 s ním nehodlám spát nekde na ulici naproti naše ho baráku... to bych byla velmi blbá.Říkal mi at du k nim spát.Ale řekla jsem mu že ne.Že nejsem taková abych s ním šla hned do postele a pak zdarec .A on :
to je dobře že taková nejsi.
No jo k čemu mě to je ,ale když on s 1 holkou nevydrží.příští víkend bude zase s jinou. a pak zase s jinou zase s jinou pak třeba zase semnou.
Víte já se ho zeptala ty nevydržíš s 1 holkou že? zakroutil jen hlavou. fajn. Dala jsem mu pusu a otočila jsem se že si odemknu. Furt tam stal. Za mnou. otočila jsem se a zase jsme se líbali.

Nakonec abych došla ve 3 jsem došla po půl 4.
Ale stálo to za to.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 kafe. kafe. | Web | 17. dubna 2011 v 19:36 | Reagovat

;D snad jo.. doufám i když o tom tiše ale celkem jistě pochybuju.Věř mi není co závidět ;) teda spoustu lidí vztah chce atd. ale já mezi ně nepatřím.Mám ho ráda.. no ale i tak ;/ uvidím jak se to vyvine!

Zajímavej víkend :D

2 ALIEN. ALIEN. | Web | 17. dubna 2011 v 19:37 | Reagovat

Díky ;) tyhle jsou moje oblíbené ;D

PS:

[1]: jen chci abys věděla že já a kafe. jsme jeden a ten samej člověk ;) dva blogy mám kvůli lidem z reality ;).

3 NaiveBrunette :) NaiveBrunette :) | Web | 17. dubna 2011 v 20:51 | Reagovat

Víš, jak se říká:" Co se má stát, to se stane.".. Třeba se to mělo stát. Už jenom kvůli tomu, aby poznal něco on :) Hele.. asi takhle.. Nikdy si neříkej, že lituješ toho, co jsi udělala..v tu chvíli jsi to tak udělat prostě chtěla a kdyby si se vrátila v čase, tak by jsi to udělala taky :) Jinak k tomu alkoholu. Je neděle a já mám strašnou chuť se opít, ale šílenou. Takže až začnou velikonoční prázdniny.. berle neberle.. já se opiju..

4 Kafe. Kafe. | Web | 18. dubna 2011 v 20:32 | Reagovat

tak jasný.. i když on je asi dost přelétavej,podle toho co čtu.

5 Borůvková Borůvková | Web | 20. dubna 2011 v 18:00 | Reagovat

Vím jak se cítíš..

6 patek philippe replica watch patek philippe replica watch | E-mail | Web | 15. ledna 2013 v 8:10 | Reagovat

Enjoy vacation or holiday cruises on the worlds largest hotel resort cruise ship
http://www.palewatches.com

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama