Čas velmi rychle utíká

26. dubna 2011 v 14:22 | Timide* |  Spoušť písmenek
A je to tu. Konec prázdnin. Vlastně už dneska jsem měla napochodovat do školy.. ALe mě se nechtěo tak jsem zavolala mamce , že jsem zaspala. A tak že fajn .
Jenže to je jendo

Tyhle prázdniny.Nejlepší v mém životě.
Vážně sem rád za to co se stalo. Musím vám to říct.
Takže ten kluk o kterém sem píšu je tabu. Ale tak to byhc přeskočila. A vy už to vlastně ani dál číst nemusíte když víte jak to dopadne

Středa. Párty. Venku s kámoškama.Vzala jsem slivu a šlo se. Mm dalo se to v klidu.Fotek docela dost.
A viděla jsem ho

Čtvrtek. Žádná párty ,ale venku jsem byla a bylo to fajn a viděla jsem ho.

Pátek.Opékačka s ním a dalšimi lidmi bylo nás tam 6. jo super sliva + pivo.Bylo mi fajn.bavili jsme se o dochách a já velký strašpytel jsem měla na krajíčku.A to jsme byli pryč za městem fajn kdo by se nebál že?.. fajn šli jsme za ruky.Ale nic nebylo.

Sobota. Mega mega mega Párty s velkým P. Sestřenka s jejím slavyli 18. haa mazec. Fotky z te noci už jsou samosebou na posraném FB a první fotka jsem já.Ještě že to není ta jak jsme ležela na popelnici a říkala jsem že přece moc nesmrdí. Ale tak proč to řešit.
Pak jsme šli ven do clubu.Byl tam nic ale .

Neděle . Odpočinek ani kocovinu jsem neměla a tu jhá vlastně nemám nikdy. Ikdyž se divím po mém stavu ze soboty ,ale nic. šla jsem se 2 kamarády ven na kofolu projets e v autě.Bylo to fajn

Ponděli?
Ha nekomentovat ,ale já musím.tyhle Velikonoce 2011 mě zmenily.ale popořádku
Ráno mi píše sestřenka že má vodku že se staví a pujdeme ju dopit .celá natěšená jsem byla.. V kuchyni jsem nalévala sirup a viděla jsem ji jít tak jsem jí šla otevřít a říkám:pohni pod do vnitř. a v tom k nám vběhl její kluk a další kámoši a seřezali mi prdel.Naléla jsme ji panáka a šli jsme.

Došli jsme k parku zapálili začalo chcat šli jsme ke kámošce ale to jsme nemeli dělat. Byli tam kluci a mezi nimi i ON.měl vařečku velkou.Bolello to jako prase.v klidu. pak jsme šla na obět a pak jsem šla s kámoškou ven protože ta byla šrotová jak něco.A co se nestalo Potkali jsme je.A on mě chtěl zase zmlátit. hmm fajn fajn zase mě zmlátil zadek málem udělal cucáka ,ale nicc.. Pak se dělo moc vecí.
A ted? to nejlepší? spíše nejhorší. Byla jsem s tou kámoškou jejím klukem venku a došel tam On a jeho kámoš. že si zahulí byli jsem s nima. když v tom ten kretém T. Víte je to prostě T. vytáhl šulina a začal nám ho ukazovat všude po městě.málem jsem umřela smíchy .Vy nevíte jak to bylo směšné.
V klidu.Pak začala být bouřka šli jsme na stadion.. hmm sedl si vedle mě a zase začal ukazovat šulina málem jsem mu vyliskala.a řekla jsme mu at me nechá byt.
a pak bylo nás tam asi 15 tak se tam uskutečnila bytma mezi T. a jedním klukem. A pak mezi L. a M. to bylo nechutné L. měl neco s nosem kaluž krve jak něco. chtěla jsem je odtrhnout protože L je muj skvělej kámoš a kluk sestřenky. No ale neměla jsem to dělat od někoho jsem si schytla facku taky. a pak a pak a pak.. Má taková menší kámšoka šla za T a byla s ním. a on se na mě tak díval už mám jinou a ta mi dá kdy si řeknu. Zato tebe bych musel prosit.
No a tak to bylo. a je . A víte tímhle se mi zhnusil tím vším. jak je agresivní jak se neumí chovat ,ale já kráva jsem vždy když jsem ho viděla měla ty sladké rúžové bryle na očích a nevšimla jsem si co je vlastně doopravdy zač..

Jinak dneska jsem si sama barvila hlavu. jo mám to skoro do černa už žádná červená. Chci začít jinak. vaše už jiná
Timide*
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Brunette* Brunette* | Web | 26. dubna 2011 v 15:38 | Reagovat

Takže když to shrneme, tak se dá říct, že si byla celý týden v lihu :D? Je vidět, že ten kluk je totální magor. Neviděl, co by v tobě měl. A jak koukám, tak je to typický příklad kluka, kterýmu jde jenom o to jedno :) Je dobře, že je to pro tebe uzavřená kapitola.
Vyčítám si to. Vyčítám si to strašně moc a bojim se, že právě už nebude moc příležitostí k tomu, abych mu něco řekla. Navíc jsem tvrdohlavá a když se naštvu, tak radši budu naštvaná než abych si uvědomovala to, co mi zrovna v tu chvíli někdo říká. Prostě jsem blbá, ale chyby k životu patřej a budu doufat, že bude chvíle, kdy to budu moc napravit :)

2 Brunette* Brunette* | Web | 26. dubna 2011 v 20:52 | Reagovat

Nic jednoduššího než si to přát není :) Budu ti věřit :)
Mám ráda tenhle virtuální svět.. příjde mi naplněnej strašně velkou podporou a já zrovna tobě za ní děkuju :)

3 E. E. | Web | 26. dubna 2011 v 21:17 | Reagovat

damon se stefanem jsou prostě jasní :)

4 Brunette* Brunette* | Web | 29. dubna 2011 v 22:16 | Reagovat

To bych byla ráda :) ale nechce se mi tady moc zveřejňovat jméno :D..tak jestli by to šlo nějak udělat ? :)

5 Brunette* Brunette* | Web | 15. května 2011 v 17:33 | Reagovat

Přeju všechno nejlepší k narozeninám a ať se všechno vyřeší s těma klukama jedněma ušatejma :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama