Duben 2011

Čas velmi rychle utíká

26. dubna 2011 v 14:22 | Timide* |  Spoušť písmenek
A je to tu. Konec prázdnin. Vlastně už dneska jsem měla napochodovat do školy.. ALe mě se nechtěo tak jsem zavolala mamce , že jsem zaspala. A tak že fajn .
Jenže to je jendo

Tyhle prázdniny.Nejlepší v mém životě.
Vážně sem rád za to co se stalo. Musím vám to říct.
Takže ten kluk o kterém sem píšu je tabu. Ale tak to byhc přeskočila. A vy už to vlastně ani dál číst nemusíte když víte jak to dopadne

Středa. Párty. Venku s kámoškama.Vzala jsem slivu a šlo se. Mm dalo se to v klidu.Fotek docela dost.
A viděla jsem ho

Čtvrtek. Žádná párty ,ale venku jsem byla a bylo to fajn a viděla jsem ho.

Pátek.Opékačka s ním a dalšimi lidmi bylo nás tam 6. jo super sliva + pivo.Bylo mi fajn.bavili jsme se o dochách a já velký strašpytel jsem měla na krajíčku.A to jsme byli pryč za městem fajn kdo by se nebál že?.. fajn šli jsme za ruky.Ale nic nebylo.

Sobota. Mega mega mega Párty s velkým P. Sestřenka s jejím slavyli 18. haa mazec. Fotky z te noci už jsou samosebou na posraném FB a první fotka jsem já.Ještě že to není ta jak jsme ležela na popelnici a říkala jsem že přece moc nesmrdí. Ale tak proč to řešit.
Pak jsme šli ven do clubu.Byl tam nic ale .

Neděle . Odpočinek ani kocovinu jsem neměla a tu jhá vlastně nemám nikdy. Ikdyž se divím po mém stavu ze soboty ,ale nic. šla jsem se 2 kamarády ven na kofolu projets e v autě.Bylo to fajn

Ponděli?
Ha nekomentovat ,ale já musím.tyhle Velikonoce 2011 mě zmenily.ale popořádku
Ráno mi píše sestřenka že má vodku že se staví a pujdeme ju dopit .celá natěšená jsem byla.. V kuchyni jsem nalévala sirup a viděla jsem ji jít tak jsem jí šla otevřít a říkám:pohni pod do vnitř. a v tom k nám vběhl její kluk a další kámoši a seřezali mi prdel.Naléla jsme ji panáka a šli jsme.

Došli jsme k parku zapálili začalo chcat šli jsme ke kámošce ale to jsme nemeli dělat. Byli tam kluci a mezi nimi i ON.měl vařečku velkou.Bolello to jako prase.v klidu. pak jsme šla na obět a pak jsem šla s kámoškou ven protože ta byla šrotová jak něco.A co se nestalo Potkali jsme je.A on mě chtěl zase zmlátit. hmm fajn fajn zase mě zmlátil zadek málem udělal cucáka ,ale nicc.. Pak se dělo moc vecí.
A ted? to nejlepší? spíše nejhorší. Byla jsem s tou kámoškou jejím klukem venku a došel tam On a jeho kámoš. že si zahulí byli jsem s nima. když v tom ten kretém T. Víte je to prostě T. vytáhl šulina a začal nám ho ukazovat všude po městě.málem jsem umřela smíchy .Vy nevíte jak to bylo směšné.
V klidu.Pak začala být bouřka šli jsme na stadion.. hmm sedl si vedle mě a zase začal ukazovat šulina málem jsem mu vyliskala.a řekla jsme mu at me nechá byt.
a pak bylo nás tam asi 15 tak se tam uskutečnila bytma mezi T. a jedním klukem. A pak mezi L. a M. to bylo nechutné L. měl neco s nosem kaluž krve jak něco. chtěla jsem je odtrhnout protože L je muj skvělej kámoš a kluk sestřenky. No ale neměla jsem to dělat od někoho jsem si schytla facku taky. a pak a pak a pak.. Má taková menší kámšoka šla za T a byla s ním. a on se na mě tak díval už mám jinou a ta mi dá kdy si řeknu. Zato tebe bych musel prosit.
No a tak to bylo. a je . A víte tímhle se mi zhnusil tím vším. jak je agresivní jak se neumí chovat ,ale já kráva jsem vždy když jsem ho viděla měla ty sladké rúžové bryle na očích a nevšimla jsem si co je vlastně doopravdy zač..

Jinak dneska jsem si sama barvila hlavu. jo mám to skoro do černa už žádná červená. Chci začít jinak. vaše už jiná
Timide*

You can not always get what you want!!

21. dubna 2011 v 22:48 | Timide*
Salalalalalalala... blabla bla bla bla.. Jeb******aaat na všechno už ku*va... salalalala raci se pořádně střískat a užívat si ne??? a proč čekat furt na jednoho kluka? Juhuuu.. od zitra IGNOR hochu .. nananana salalalalala aaa boze nevite jak sme nasranaaa a uplne nevim co potrabuju se spit az do nevim kam. Miluju to potrebuju to jsem na tom zavisla. Myslete si co chcete jsem zavisla na hodne vecech. A je mi to jedno. Mam chut vrazdit mam chut kricet mam chut brecet mam chut se smát mám chut se s někým líbat mám chut dělat cokoliv.Mam chut jít spat ,ale taky jít ven a kalit az do rana.Boze aa nenavim to.Nenavidim zivot ,ale kdyz uz jsme se narodili muselo to mit i jiny duvod nez ze si 2 lide chteli uzit..jo presne tak.Dlabu na ty chyby co v textu budou nejsem dobra češtinářka je mi to jedno.! protože je mi jedno všechno.Všechno všechno všechno salalal palalala mám chut jít si zapálit aby mě matka viděla a seřezala mě. Jo přesně to potřebuju.Cigára chlast a ku*vy. Jsem divná ,ale taková jsem a už mě nebaví psát srdcelibné články,které musí byt dokonalé aby si je co nejvíc lidí četlo je mi to někde.Taková nikdy nebudu nikdy nebudu taková jaká chci být.A víte co co s tím nadělám NIC.. NIC s tím nenadělám..a mám chut se každému koho uvidím vysmát.. každému mám chut říct každému do očí co si o něm myslím.Mám chut odletět na měsíc a zalétat si tam.Mám chut dělat všechno.Všechno. Bozee chci být klukem. na 1 noc.Jak chci být klukem nedělala bych nic jiného než se tahala s každou holkou. a bylo by mi to jedno. Chci vědět jak se kluci u sexu cítí mylsím že 100% jinak než my .Chci ten pocit zažít taky i z jiné stránky.

Takže zdar!

Nadpis je má nejoblíbenější písnička
You can not always get what you want
nemůžete vždy dostat to co chcete.


Custe ...

Trapně úžasný víkend

17. dubna 2011 v 16:32 | Timide* |  Spoušť písmenek
By,the,beach,coupling,kisses,silhouette-6c165fc1aa097b701e033383de6a263b_h_largeTrapně úžasný víkend.Na ten budu zase dlouho vzpomínat. A taky si budu říkat že se jen tak nezopakuje.Klasika.Víte vždy si vás osud najde sám ,ale někdy je lepší ho trochu popopstčit.
Ani nevím čím začít? tím ,že jsem se včera docela slušně opila? a čekala že s T. budu aspoň mluvit a budu se mu moct podívat do těch jeho očí? No vlastně jo mluvili sjme spolu bez nějakého přetváření .Bavili jsme se o sra*kách.Například jsme mu říkala že si chci pak otevřít svou restauraci ,kde si budu i vařit.jeho odpověď byla docela překvapující:
Jestli stebou nebudu souložit každý den na kuchyňské lince v tvojí restauraci tak si tam nedám ani dortík a ani kávu.

Co jsem mu měla asi tak říct?Jasně že budeme? to asi těžko.Pokrčila jsem rameny a rači si v klidu doukouřila cigárko.Čas plynul já byla čím dál víc opilá. A pak jsem se zarazila kde je T.? mm asi zase sbalil nějakou holku a někde si s ní užívá. Nakonec jsem se dozvěděla že jeli pryč do 5km vzdáleného města. Aha super zase se tam zdýmí a nebo ožere jako pr*se a je po všem.Moje nejlepší kámoška to ,ale vyřešila vzala mi mobil a zavolala mu. Já popadla flašu vína a utíkala za ní.Prej je za pul hodiny dojedde.Říkám ok ve 2 je tu to mám ještě hodinu abch s ním byla.Nebo se o to aspoň pokusila.Vlastně hodně se přemáhat aby si mě vůbec ještě po našem mini rozhovoru všiml.

čas plyne neuvěřitelně rychle.

13. dubna 2011 v 19:54 | Timide* |  Spoušť písmenek

Čas plyne naprosto rychle.Ani jsem nestihla postřehnou jak dlouho jsem nenapsala.. Vlastně jsem ani na blog nechodila.Né že bych neměla až tak úplně čas,ale nechtělo se mi.Víte co je to všechno na ho*no. Už se mi nic nechce ve škole ale jo proplouvám a nějka to přežívám něhrozí žádná 4 asi dvě až tři 3ky.. takže v klidu. Tento týden ,ale do školy nechodím.. Ano víte co .Ono jdete na ekonomický obor ,ale oni vás i tak pošlou na praxy do jednoho nejmenovaného zahradnictví(jako najdete tam vše i drogerii, žrádlo pro zvířata,zednické a truhlářské potřeby) Prostě všechno více méně. No a víte já tam teď boužel chodím.Celý týden.Ze začátku to byl fakt kopr ,jsem tam 6 hodin od 7:45 do 13:45 a 4 hodiny z toho jhsem se jen válela za stolem a hrála na pitomém mobilu sims 3 a 2 hodiny jsem něco dělala.Fakt zábava. Už jsem si říkala , že chci už do školy.Ale dneska, hmm.. to mi to uteklo sakra rychle. Celý den jsem stála za stolem a vybalovala zboží z krabic a dávala na něj takou tou cvakačkou cenu a kod.Jojo celý den.. takže mám obavy aby se mi o tom už i nezdálo.Jsem zvědavá co budu dělat zitra a v páteka pak? pak už konečně víkend.Miluju člověka co učinil 2 dny volna. zasloužil by Nobelovku a nebo nějakou cenu? ebo ji snad má? nevím v tomhle ohledu nejsem nejlepší.. Ale asi si to zjistím na slavné Wikipedie...chci to vědět.no toho člověka totiš miluju.Miluju když ,,můžu" spát dlouho no jak se to veme dlouho.. když jezdím do školy tak vztávám v 6 a o víkendu tak po 9 ,ale kdyby bylo na mě spala bych až do oběda a podle počasí bych šla spát třeba znova, ale to nejde.. furt se něco děje nědko me budí buť ať jdu vařit nebo do obchodu a nebo slunko anebo mě obudí zima atak různě..:-/ ale i tak chci víkend..
A víte co doufám ,že vám všem ještě napadne sníh :)) mějte se :) a hlavně se usmívejte.Nevěřili by jste kolik radosti udělá jeden jediný smích... :) docela mi vadí když du po ulici a všeci se mračí...... a otom až někdy příště :)