Leden 2011

trošku opozděně ,ale přece

19. ledna 2011 v 20:48 | Timide* |  Spoušť písmenek
Timide*
Čágo bello...:P 
Přeju vám krásné Vánoce a šťastný Nový rok...

Noo joo ždibek opožděně.. a to jsem se tak těšila ,že až budou Vánoce takhned poletím na blog vám popřát... Skutek utek no nechtělo se mi.. a potom se mi taky nechtělo a na Silvestra jsem měla jiný plány.. znáte to.. už v 5 se začnete chystat a přitom jdete z domu třeba až v 9-10..:D ale to víte než se nachytáte tak to trvá..

Já měla Silvestra úžasného.. Kolem 9 jsem šla ke své kámošce kam sem donesla šampáňo ke kterému jsem si daly celou konzervu jahod, když padla 1 flaška už byla vypitá 2 a už tak sem ho měla.Pak jsme vyrazili do našeho ,,velkoměsta" kde jsme šli na diskotéku... No joo bylo to super.. můžu říct že plus a mínus to byl můj nejlepší silvestr celá vyfluslá a unavená jsem se dochoulila ve 4 ráno domů a usla až kolem 7 a celou dobu jsem si říkala že za 2 dny už touhle dobou pojedu autobusem do školy..:-/ ble.. 
A od Silvestra nic zajímavého..Zjistila jsem že jsem úplný magor budu mít asi jednu 4... no paráda.. asi si půjdu hodit mašli..neměla jsem chodit na takovou školu,měla jsem jít rači někam na učňák...Teď toho lituju k tomu jsem tento týden doma.Byla jsme u doktorky dala mi 3 léky.V lékrně po mě chtěla alespoň 400KČ..A já u sebe měla jenom 250 tak jsem si vzala 2 a ty třetí tam nechala..
Musím si do krku a do nosu stříkat něco naprosto odporného... chutná to hořko sladko kysele+jako by vás pálila žáha.. takže fakt si na nich pochutnávám..

Jinak začínám mít trauma...Ze školy... mě se tam v pondělí fakt nechce k tomu mám pocit ,že jenom kunu a kynu..:-// chytám deprese že su ohavná.. bože pomoz mi...