Prosinec 2010

Jedinečný a dokonalý....

13. prosince 2010 v 21:48 | Timide* |  Spoušť písmenek
Tákže, zdravím.Dneska slavím výročí. Už celý týden jsem se nepříhlásila na FB..

Dneska a včera jsem už pekly cukroví já s mamkou.. ježiši vonělo to po celém domě..Já samozřejme hlavně užírala to výborné těsto.pak mi z něj bylo ,ale možná tak zle ,ale to jsem si uvědomila až bylo příliš pozdě..

Dneska mě zachvátila vážně panická hrůza.A já nevím nevím a nevím proč...Nemůžu si vzpomenout v jaký okamžik jsem ji cítila a proč vlastně.jen si vybavuji ten příšerný pocit.fakt příšerný...Už je to ,lae v pohodě...

Pane bože věřte mi.... jsem Zamilovaná....Jeho fotka je dole....♥

Změna je život.

11. prosince 2010 v 21:24 | Timide* |  Spoušť písmenek
Timide*
Je konec...Přesně tak je konec...Dělám tlustou čáru pod kterou bude ještě dalších milion čar..Ano dělám tlustou čáru za svým dosavadním životem.

Nad vším..JO těch 15 let bylo vážně úžasných a mám z toho nádherné vzpomínky,první lásky.První polibky ,ale je konec..došlo mi to včera a dneska když sem šla spát...
byla jsem s kamarádkou venku šli jsme do baru.Joo byl tam i ON... a víte co? nemohla jsem z něho znovu pustit oči ,ale když už bylo asi tak kolem půl 1 zarazila jsem se.byl docela v náladě a došlo mu že o půl 5 vstává do práce a kdesik cosik... No niic ignor když pak že by si dal lajnu? Tak to jsem už vytřeštila hlavu a už se na něj ani nepodívala a bavila jsem se tam raději s jeho kámošem který taky bere drogy a ostatní sračky hraje automaty... ale bylo mi to jedno.. s ním se mi dobře vykládá, kamarádky..A to prostě s NÍM nejde.. vždycky s ním ucítím nějaké napětí,ale to končí.
Když jsem se konečně dobelhala o půl 2 dom byla jsem ráda že jsem se umyla a odmalovala a hupsla do postele ,ale ne nemohla jsem usnout.
Stále mi to vrtalo hlavou.Myslela jsem nad totálními kravinami. Rozhodla jsem se....Změním se.Chci se změnit.A první věc je ta že se na něj z vysoka vybodnu.Bude to kamarád ,který je v pohodě,ale nikdy už sním nic mít nebudu...Jo přísahám.Přijde mi to trapné když jsem v minulém článku psala jak ho chci a teď ,že ne,ale vy to možná nechápete ,ale já jo..Víte něco se ve mě včera zlomilo.něco co mi dá sílu změnit se k lepšímu.A užívat si života krásně,bez trápení(což asi nejde) ,ale pokusit se netrápit se zbytečnostmi:a být svá a volná.A né svázaná myšlenkami na jednoho kluka..to mi přijde už jako naprostá blbost.On mi za to nestojí a já to vím...

Za vším tím zbudou jen vzpomínky,které si uchovám,ale už není čas na to ohlížet se do zadu ,protože každá sekunda je jedinečná a už se nezmění.

A taky vím,že tohle absolutně nedává žádný smysl ,ale já to musela napsat ,taky vás nenutím to číst já se musela jen někde vypsat....

Timide*

Život je hra.A vždy je jen jeden vítěz

8. prosince 2010 v 19:57 | Timide* |  Spoušť písmenek
Timide*
Dnešek byl pro mě něčím velmi zajímavý..Ne nemyslím školu a ten příšerný tělák co máme 2hodinovku a k tomu první dvě hodiny.. a pak ste spocení až na prdeli a mosíte v té škole vydržet ještě 3 hodiny protože osprchovat se nemáte čas protože další hodinu následuje Ekonomika to jest největší nervy takže si pádíte honem rychle zapálit... a z 20minutové přestávky máte 1-5-10 minut na napsání taháku... 
No ,ale to je vlastně jedno.. 
Dnešek byl zvláštní něčím jiným například.. no prostě někde na blogu minulém a možná i předminulém byste našli celý můj život jak sem přišla o otce pak o otčíma ale to je jedno... nechci se k tomu vyjadřovat.. Fakt je má máma má nového přítele o5.A dneska jsem měla jít s mamkou dokoupit mojí ségře dárek..jenže mamka jí chtěla koupit košili takže jsem si ji musela vyzkoušet já... jenom že segrá je větší a tlustější (ne že by byla ,ale tlustá)Ale když jsem si skusila košili musela mi být jednoduše volnější... a tak jsem v té košili skoro uplavala..:D ale nakonec ji koupila je krásná... No ,ale to jsem zase odbočila.. měla jsem jít s mamkou.. jenomže ona volala tomu příteli.. Říkejme mu třeba R..no a on že jde z intensparu tak že mu máme jít naproti.. nemuseli jsme jít daleko a už šel s vekou krabicí jak kráva a tam bylo stereo nebo co... že nám to koupil na Vánoce.. já blikačky jak prase ,ale neřešila jsem to.. šli jsme si sednout rači do kavárny..Tak jsem si vytahla stoh papírů s obsahem knížky Harry Potter a Relikvie smrti♥ Pak jsme šli to stereo odnést k němu domů a vyrazili do tesca.Tam jsem se šla podívat na mobily chci totiš nový na Vánoce.. A když jsem jim ukázala ten ,který chci tak R.Na mě.. ten je levný jenom 3000KČ nechceš si ho už teď koupit?a já neee nechci.. Přišlo mi to blbé ... ale tak nevadí.. měla jsem docela hodně baterky že by mi ho koupil.. Ale doufám ,že ho na Vánoce dostanu..Teď se mi pokazil můj vysunovací LG tak jsem si vzala starého sonáče,ale ten se taky brzo posere protože je odklápěcí.

Bože to je nejvíc nesmysluplný článek co jsem kdy napsala... Ale ani mi to nevadí....

Jinak poslední dobou třeba když jedu do školy a mám sluchátka v uších a koukám z okna musím přemýšlet nad spoustou věcí.. Třeba nad ním. Tak jak bych chtěla aby to mezi námi bylo.Uplně si vybavuji jak sme všeci na diskotéce a držíme se za ruce... Už nechci aby se na mě jen podíval svýma psíma očima a vždycky mě dostal tam kam chce... ne sakra už nechci... ale mu prostě nejde odolat.. Ale já jsi sem vědoma že je to jen víkendové poblouznění a pak si do další víkend třeba zopakujeme nebo se k sobě třeba 2-4 týdny neznáme a pak znovu.... je to komplikované.. sakra fakt děsně moc..:/Jenže já to nevydržím bez něj..
Za 1:Umí fakt krásně líbat a všechno kolem ;)
     2:vždycky totálně krásně voní
     3:vždy když ho vidím chci ať je něco mezi námi... 
     4:Může mít každou na jakou si ukáže a to mě vždy děsně deprimuje... že si tam nějakou najde a nebude semnou (chci ho jen pro sebe)

Nooo a mohla bych pokračovat až do nekonečna...Na pátky a na soboty se těším hlavně kvůli němu...Jsem šílenec a já to vím.. ale Líbí se mi to!tahle hra mě totiš děsně baví.A já vím,že budu vítěz.

Timide*

Závislost

6. prosince 2010 v 19:35 | Timide*
Timide*
Závisláci. Každý z vás je 100% na něčem závislí.No jo i já jsem na něčem závislá.Někdo na cigaretách,alkoholu,trávě,drogách a snad skoro každý na Facebooku..Ha no jo facebook. Nenávidím toho kdo tohle vymyslel. Nenávidím den kdy jsem se na Fb zaregistovala,bylo to myslím nějak před velkýma prázdninama roku 2009.No ze začátku to bylo fakt něco,Kamarádi online skoro furt,rychle jste se s nima domluvili atd. pak přišli na řadu testy... a pak hry tipu farma,akvárium a další podobné stupidity ,ale já je hrála i tak.Postupně se Fb začal měnit.Nový vzhled nové vymoženosti a už to ztrácelo nějak své kouzlo. Ale každý tam byl.A kdo náhodou ne byl NULA..jakoby vůbec neexistoval že ano?. každý si přidával nové fotky a jenom čekal kolik liků mu tam kdo dá a kdo mu co okomentuje typu MucQ MoC tI to TaM SluŠinká... fakt za tohel bych dokázala snad i vraždit.
Holky v podprsenkách aby ohromily kluky.

Pak statusy.Každý přece musí vědět co teď děláte,jestli jíte dete na záchod, do vany nebo tam píšete totální kraviny, které samozřejmě všechny velice zajímají.Ironie...
A tak to šlo z celým FB z kopce. Online ste byli ve dne v noci,někteří třeba vstali a hned šli na Fb klidně i před tím než udělali ranní hygienu.Prostě NO PROBLEM. 
A tak to je skoro furt. Spousta mích známích na něj nadávala a sami jsou tam teď pěčení vaření i smažení.

A já taky... co si budeme povídat.Vždy jsem si řekla jdu se učit.Učila jsem se 5 minut a už zase seděla u FB. Klidně jsem i 5 za minutu klikla na Aktualizovat stránku ,abych se dozvěděla co je nového. A pak jsem tam byla až do 10 a zjistila že umím velké hov** a že už jdu spát,písemka dopadla třeba 3 ale já vím,že mám na to napsat to na 1-2 ,ale ne fb mi to nikdy dovolil.
Ale dneska řekla jsem si STOP! Místo toho můžeš dělat spoustu jiných věcí.Učit se, flákat se s přáteli venku nebo v kavárně, nebo byt s rodinou a vykládat si.. 
už asi 100 000 jsem si řekla zruším HO.Ne nezrušila rozmyslela jsme si to ,ale dnes.
Něco se ve mě hnul a řeklo mi ,STOP.Už ten zasra** FB zruš je to jednoduché a já to udělala...Dala jsem jednoduše deaktivovat profil... no a můžu vám říct já ŽIJU... neumřela jsem.Stále jsem tu a jmísto toho jsem si vytáhla slovíčka do NJ a už je docela umím... Tohle bych přihlášená na FB neudělala,možná jo ,ale uměla bych velké houby. Mnozí si řeknou cože život bez FB? to nejde to už nejde..Můžu vám říct jedno, cítím se jako volný člověk.Samozřejmě stačí se tam přihlásit a oni vám ho obnoví ,ale to já nechci... Vím asi mi to nevydrží na pořád ,ale já to proztě zkusím za zkoušku nic nedám ne? Takže vám přeju krásný život na FB.. Já se zatím loučím a du si sednou do krásně provoňaného obýváku vanilkou s učebnicí němčiny.. 

Vaše Timide*

Sníh,zima Vánoce

5. prosince 2010 v 16:27 | Timide*
timide
Zdravím...Venku je fakt zima.Konečně.Miluji zimu,miluji sníh.K tomu ještě Vánoce.Tak ty fakt zbožnuji.Né jen kvůli dárkům ,ale kvůli té pohodě.Nemůžu říct vůni jablka a skořice ,protože tak to u nás nevodí.Miluji spíš vůni jehličí a vůni cukroví,která se líhne po celém domě.takhle mě voní Vánoce.

Taky miluji nakupování dárků.Mnozí to berou jako povinnost, ale mě to baví.Chodit po obchodech a po městě ,které už je krásně vyzdobené,všude lidé a taková dobrá nálada.
Teď v pátek jsem byla už koupit pár dárků.Celý den u nás sněžilo.Ve městě byl tedy sníh a strašně chumelilo a my s kámoškou jsme se potloukali ulicemi a užívali jsme si to.Pak jsme si zašli ještě na sklenku vína do takové menší kavárny a z okna sledovaly sníh.Musím říct nádherný den.
Koupila sem zatím 4 dárky a to sestře a mamce.Oběma jsem koupila kabelky.Líbí se mi.A pak ještě strýcovi a strýcovi starému pěny na holení a k tomu něco ještě něco dokoupím.

No v sobotu jsem šla s holkama  na diskotéku.No chtěli jsme si dát panáka ,ale prej bude zátah.A taky že byl.Už asi kolem 10-pul 11 ale byl.vzali nás a tak jsme si museli jít dýchnou.Všechny jsme nadýchaly 0,00 .Měli jsme ,ale pěkné štěstí.Celý večer už jsme ale nepili. když jsem šla okolo 12 dom šla jsem kolem koupaliště a celá ta příroda kolem byla zmrzlá.Měla na sobě sníh ale ze všech stran byla  prostě zmrzlá.nemohla jsem se toho pohledu nabažit bylo to vážně úžasné.

Timide*

Záčátky

4. prosince 2010 v 12:04 | timide |  Spoušť písmenek
Začátek.Nový začátek něčeho malého.Nikdy neříkám ,že to bude můj poslední a nejdelší blog, ale co vím.
Můj minulý blog byl only-irony.blog.cz možná mě z tama někdo budete znát, ikdyž ani ten blog nebyl žádný unikát, ale i tak je to vlastně jedno...
Nemám ráda začátky nikdy nevím co napsat.
Takže to je vše.